Elementy laminowane wykorzystywane są obecnie w wielu gałęziach produkcji. Odpowiadając na potrzeby rynku i naszych odbiorców stworzyliśmy pod naszą marką Wilking przemysłową prasę próżniową o dużej wydajności.

 Zamykając wszystkie funkcje tradycyjnej prasy próżniowej zbudowaliśmy w oparciu o szczegółowo zakreślone potrzeby i oczekiwania naszego klienta prasę o ponad 8-metrowej długości i 2,5-metrowej szerokości.

Szczególną uwagę zwrócono na specyficzną produkcję , której ma służyć a mianowicie produkcja pełnej gamy foteli kinowych, teatralnych, kolejowych, tramwajowych i metra.

W prasie celowo zwiększono pole robocze tak aby przyczynić się do zwiększenia efektywności w każdorazowo rozpoczynanej linii produkcyjnej naszego klienta.

Prosta intuicyjna obsługa, ergonomicznie rozplanowany stół roboczy z unoszoną membraną, przystosowana do wygrzewania wypukłych elementów masywna kopuła oraz niezawodny system sterowania i zastosowane przez nas pompy renomowanych marek wpływają na wysokie oceny i satysfakcję klienta.

Produkcja prasy membranowej przebiegła sprawnie a efekty widać poniżej.

ul.Zaciszańska 19
03-284 Warszawa

+48 22 6758938
+48 602 215 898